Kyslíkový prístroj na domáce použitie

kyslíkový prístroj na domáce použitie s maskou

Oxygenoterapia je známa už desiatky rokov ako liečebná a regeneračná metóda založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka. Využíva sa pri respiračných ťažkostiach, zvyšuje mentálnu, fyzickú a sexuálnu výkonnosť, zlepšuje hojenie rán a zásobenie tkanív kyslíkom, pomáha pri kardiovaskulárnych, neurologických či metabolických chorobách. Má potenciál chrániť pred onkologickými a psychickými ochoreniami, urýchľuje regeneráciu organizmu a priaznivo pôsobí proti starnutiu buniek.

Viac sa o nej dozviete v našom blogovom článku po kliknutí na obrázok.

kyslíkový koncentrátor na domáce použitie značky Devilbiss spolu s príslušenstvom

Domáci kyslíkový koncentrátor

Prístroje renomovaných výrobcov - Devilbiss 525 a Philips Everfloschopné vyrobiť 5 litrov kyslíka za minútu len za pomoci elektrickej energie. Prístroj je jednoduchý na používanie, jeho obsluhu bez problémov zvládne aj laik a v prípade potreby sme pripravení kedykoľvek poradiť a pomôcť. Kyslík si vyrába sám a tak nie sú potrebné žiadne ďalšie investície. Dodáva sa s kompletným príslušenstvom, nemusíte tak nič zháňať a po odovzdaní ho môžete vy a vaši blízki ihneď začať používať.

Naša spoločnosť ponúka prenájom s príslušenstvom, zákazníckym servisom a garanciou vždy funkčného stroja za 3 - 7 € / deň (v závislosti od dĺžky prenájmu). Prístroje máme skladom a vieme ich dodať zväčša do 24 hodín od objednania. Kontaktujte nás a pripravíme vám ponuku na mieru, presne podľa vašich potrieb.

Aktuálne AKCIA! V okresoch Košice a Košice - okolie doručenie a inštalácia ZADARMO!

prenosný kyslíkový koncentrátor Inogen ONE G2 s príslušenstvom

Prenosný kyslíkový koncentrátor

Čaká vás návšteva lekára, chcete vybehnúť na nákup či prechádzku, no vaše pľúca stále nie sú stopercentne schopné takejto záťaže? Prenosný kyslíkový koncentrátor je tak riešením práve pre vás.
V našej ponuke nájdete model Inogen One G2, ktorý je schopný detekovať nádych a pulznými dávkami kyslíka v ňom pomáha. Pri najvyššom výkone vydrží až tri hodiny, dodáva sa s adaptérmi do elektrickej siete aj auta a môžte si ho zavesiť na plece v brašni alebo ťahať za sebou na praktickom vozíku.

Naša spoločnosť ponúka prenájom s príslušenstvom, zákazníckym servisom a garanciou vždy funkčného stroja za 3 - 8 € / deň (v závislosti od dĺžky prenájmu). Prístroje máme skladom a vieme ich dodať zväčša do 24 hodín od objednania. Kontaktujte nás a pripravíme vám ponuku na mieru, presne podľa vašich potrieb.

Aktuálne AKCIA! V okresoch Košice a Košice - okolie doručenie a inštalácia ZADARMO!

Vynikajúce
Na základe 11 recenzií
Andreas Marčinezo
Andreas Marčinezo
Bol som nad mieru spokojný s ochotou ústretovosťou a porozumením
Mario Skyba
Mario Skyba
Ochotný, ústretový a hlavne rýchli. Môžem len odporučiť a poďakovať.
Annette Mgr. Rusek
Annette Mgr. Rusek
Emilia Martinkova
Emilia Martinkova
Spokojná nadovšetko prístup aj rýchle dodanie prístroja.vrele budem odporúčať ďalej.
Ladislav Beňo
Ladislav Beňo
Veľmi pekne ďakujem za Váš prístroj, ktorý mi veľmi pomôhol pri dýchaní. Chcem vyzdvihnúť aj prístup pri vybavení, ktoré bolo promptné a úatretové. Vrelo odporúčam všetkým, kto máte problémy s dýchanim pri liečbe covid, alebo respiračných ochoreniach.
Zuzana Šprláková
Zuzana Šprláková
Veľmi pekne ďakujem za Vaše profesionálne služby. Perfektná a rýchla komunikácia, veľmi milý prístup, promtnosť, rýchle dodanie. Ešte raz veľké ďakujem. Zuzana Šprláková
Ľuboslav Peniaško
Ľuboslav Peniaško
Maximalna spokojnost, Profesionalny pristup, Odvoz a dovoz pristroja zabezpeceny. Srdecne dakujem.
Stanislav Sotnik
Stanislav Sotnik
Maximálna spokojnosť...
Igor Surina
Igor Surina
Skvelé služby a ľudský prístup. Mali sme od Kamedical zapožičaný kyslíkový kondenzátor. Odvoz aj dovoz zabezpečili. Keď sa vyskytol problém prístroj do 24 hodín vymenili. Komunikácia bola nadštandartná a príjemná. Vedeli vždy poradiť a zaujímali sa o svojich klientov.
Ing. JUDr. Tomáš Leveš, MBE
Ing. JUDr. Tomáš Leveš, MBE
Návrat hore